Güzel dostlar ,
KARDEŞİNİ SEÇ yine, yeniden sizlerle el ele...

Tam 13 yıl oldu. 2004 den bu yana faaliyetini hiçbir dernek ve vakfa bağlı olmadan aralıksız sürdüren KARDEŞİNİ SEÇ, sizlerin saygıdeğer ellerinizde yükselerek bu günlere geldi. Çok şeyler yaptınız bu süre içinde. 78 ilimizde 2788 okulda 110 binin üstünde çocuğumuz kardeşleri ile kucaklaştı. 600 okul kütüphanesi kurdunuz Doğu ve Güneydoğu illeri başta olmak üzere Hakkari’den Edirne’ye kadar Türkiye’nin dört bir yanında maddi imkânsızlıklar içinde okuyan binlerce çocuğa ulaştınız. Eğitimlerini desteklerken yaşama sevinci verdiniz onlara. Yurt içinden ve yurt dışından gönüllü abla ve ağabeyler olarak , kardeşlerinize dost elinizi uzattınız. Kardeşler, kardeşlerini tanıdı. Para dışında her türlü yardım yapıldı.

“ASLA PARA YOLLAMAYIN”

cümlesi sitenin itici gücü oldu.Biz de, siz güzel insanların sevgi ve samimiyetini asla dilenciliğe kurban etmedik. Bu fırsatı vermedik. İşte bu nedenle site çok büyük ilgi gördü.Gazetelerde haber oldu, köşe yazılarında sözü edildi, çeşitli televizyon dizilerinin içinde konu olarak işlendi.

Cumhuriyetin ilkelerine saygılı, anayasa ve yasalar doğrultusunda, kadın – erkek ,yaşlı –genç ,engelli- engelsiz, ırk, din, millet ayrımı yapmadan kardeşlik , barış , sevgi ve saygı bilincinin geliştirilmesi her zaman temel amacımız oldu. Sürdürülebilir, yenilikçi düşünceler ve uygulamalarda yine sizinle el ele olmak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu çalışmalarda katkılarınızı bekliyoruz. Her türlü yenilikçi, sürdürülebilir fikirlere açığız ve el birliğinde yapmaya hazırız. Güzel ve sevgi dolu günler dileği ile.

CENGİZ TÜNAY

İletişim: Cengiz Tünay
Merkez Mh. İskete Sok.No18 D 2 Şişli- İstanbul
Tel: 0532 277 16 13
E-posta: info@kardesinisec.com / cengiztunay@kardesinisec.com

Tasarım ve Kodlama: Soner YUSUFOĞLU // shoanleer@gmail.com